O nás

Obchodujeme a zajišťujeme dodávky zboží a technologií po celém světě. Nabízíme online obchodní řešení na míru, včetně správy a obchodu s online aktivy.

Kontaktujte nás

Kontaktní informace

ROYAL EBANK Recyklace odpadů

port-big
pattern
pattern
Projekt:
Vývoj recyklační jednotky
Datum realizace:
08/2021 - 11/2022
Druh investice:
Environmentální projekt

Mobilní recyklační jednotky

Hlavním cílem našeho projektu je snižování a postupná eliminace populačních ekologických dopadů na naši přírodu. Podílíme se na vývoji mobilních a stacionárních recyklačních jednotek průmyslových a komunálních odpadů.

Naše recyklační jednotky na bázi termolýzy, nejen efektivně zlikvidují odpad, ale zároveň jako pozitivní externality mohou vyrábět teplo či elektrickou energii.

Parametry projektu

Unikátní moderní recyklační jednotky na likvidaci průmyslových a komunálních odpadů s minimálními zbytkovými výstupy, určenými k dalšímu využití.

  • Termolýza
  • 2 - 24t denně
  • EU certifikát
  • Výroba tepla a elektřiny
  • Mobilní a stacionární
  • Minimální náklady na provoz

Myslíme na naši přírodu a budoucnost našich dětí. Proto jsme začali investovat do tohoto projektu na likvidaci odpadů s využitím termolýzy. Termolýza je chemický rozklad způsobený teplem. Reakce je většinou endotermní. Teplo je potřeba na zlomení chemických vazeb.

Věda a výzkum
Projektová dokumentace
Sestrojení prototypu
Zahájení seriové výroby

Nabízíme unikátní možnost zhodnocení kapitálu. Podílejte se na realizaci vývoje recyklačních jednotek. Ekonomické ukazatele rentability kapitálu z následného licenčního prodeje sériově vyráběných jednotek je více než ohromující.