O nás

Obchodujeme a zajišťujeme dodávky zboží a technologií po celém světě. Nabízíme online obchodní řešení na míru, včetně správy a obchodu s online aktivy.

Kontaktujte nás

Kontaktní informace

ROYAL EBANK Glamping

port-big
pattern
pattern
Projekt:
ROYAL EBANK Glamping
Datum realizace:
01/2021 - 05/2022
Druh investice:
Investiční výstavba

ROYAL EBANK Glamping

Připravujemě několik glamping projektů v ČR, které nabídnou klientům ojedinělé a unikátní ubytování, včetně zázemí vhodné na pořádání menších oslav. Dominikánská republika zabírá pět osmin ostrova. První projekt, který již stavíme se nachází blízko krajského města Pardubice.

Glamping je druh ubytování, doslova se jedná o spojení „okouzlujícího“ „kempování“ a popisuje styl ubytování (kempování) s vybavením a v některých případech se službami ve stylu resortu, které nejsou obvykle spojeny s „tradičním“ kempováním.

Parametry projektu

Jedná se o moderní modulární řešení stavby v kombinaci betonu a železné konstrukce. Izolace a zateplení pomocí PUR panelů. Rozvody a odpady nadimenzované dle směrnic EU. Klimatizační jednotky v každém apartmentu.

  • 2-3 Apartmenty
  • Koupací jezírko
  • Bar & Grill
  • Parkování
  • Clean service
  • Pozemek cca 600 m2

Glamping je moderní styl ubytování, který spojuje luxus a pohodlí a často bývá spojován také s klidem uprostřed nádherné přírody. Tento módní trend si získává miliony fanoušků ročně po celém světě. ROYAL EBANK chce nabídnout zájemcům unikátní ubytování spojené s veškerým nadstandartním vybavením, aby si klient mohl odnést ojedinělé zážitky. Naše glamping projekty jsou koncipovány pro jednotlivce, ale také pro měnší skupiny s odděleným ubytováním a s možností pořádání menších oslav.

Výběr vhodné lokality
Nákup pozemku
Zahájení výstavby
Pronájem apartmentů

Nabízíme unikátní možnost zhodnocení kapitálu. Podílejte se na realizaci výstavby ROYAL Glamping projektů nejen ČR. Neustále vyhledáváme nové atraktivní lokality, splňující podmínky pro vybudování unikátních ubytovacích objektů včetně zázemí a následného krátkodobého pronájmu.