O nás

Obchodujeme a zajišťujeme dodávky zboží a technologií po celém světě. Nabízíme online obchodní řešení na míru, včetně správy a obchodu s online aktivy.

Kontaktujte nás

Kontaktní informace

ROYAL EBANK Apartments

port-big
pattern
pattern
Projekt:
ROYAL EBANK Apartmenty
Datum realizace:
02/2022 - 12/2022
Druh investice:
Investiční výstavba

ROYAL EBANK Aparmenty

Dominikánská republika je stát v Karibském moři, který se rozkládá na východní části ostrova Hispaniola v souostroví Velké Antily. Jediným sousedním státem je Haiti, s nímž Dominikánci ostrov sdílí. Dominikánská republika zabírá pět osmin ostrova. Společná hranice je dlouhá 360 kilometrů. Dominikánská republika je druhým největším státem Antil co do rozlohy (po Kubě), a to díky své rozloze 48 671 kilometrů čtverečních. Obyvatel zde žije přibližně 10,8 milionu (odhad 2020), z nichž přibližně 3,3 miliony žijí v metropolitní oblasti Santo Dominga, jež je hlavním městem.

Nejvyšší hora, pojmenovaná Pico Duarte, je vysoká 3087 m n. m., nejníže položeným bodem je jezero Enriquillo, které leží pod hladinou moře. Nížiny se táhnou podél pobřeží. Podnebí je vlhké tropické. Průměrné teploty se pohybují od 16 do 30 °C. Roční úhrn srážek se pohybuje v rozmezí od 1000 do 2000 mm.

Parametry projektu

Jedná se o moderní modulární řešení stavby v kombinaci betonu a železné konstrukce. Izolace a zateplení pomocí PUR panelů. Rozvody a odpady nadimenzované dle směrnic EU. Klimatizační jednotky v každém apartmentu.

  • 12 - 14 Apartmentů
  • Bazén
  • Bar restaurant
  • Recepce a zázemí
  • Kanceláře
  • Pozemek cca 1000 m2

Dominikánská republika je nejnavštěvovanější destinací v Karibiku. Je to země geograficky rozmanitá – nachází se zde jak nejvyšší hora karibské oblasti, Pico Duarte, tak i největší jezero a nejnižší bod, jezero Enriquillo. Průměrná teplota ostrova je 26 °C (78,8 °F). V Dominikánské republice se také nachází řada historických staveb – nejen první a tedy nejstarší katedrála na americkém kontinentu, ale také první hrad, klášter a pevnost. Koloniální zóna hlavního města Santo Dominga, ve které se tyto stavby nacházejí, je na seznamu světového dědictví UNESCO.

Výběr vhodné lokality
Nákup pozemku
Zahájení výstavby
Prodej apartmentů

Nabízíme unikátní možnost zhodnocení kapitálu. Podílejte se na realizaci výstavby apartmentů v Dominikánské Republice v oblasti poloostrova Samaná, v okolí města Las Terrenas. Las Terrenas je město na severovýchodním pobřeží Dominikánské republiky, které se nachází v provincii Samaná. Je známé svou malebnou krajinou, plážemi s bílým pískem a čistou vodou.